پخش زنده
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • ورود
  • ثبت نام
  • ارسال ویدیو

اخبار

نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۷/۵/۶ ۸:۱۳ 867 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه پیش از ظهور باید زندگی جمعی را بیاموزیم، اظهار کرد: اینکه شیعیان تکی به مسجد جمکران رفته اند و دعا کرده اند و یا هیئتی را راه اندازی کرده اند، این کارها فایده ای ندارد، باید زندگی جمعی را یاد بگیریم.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۷/۵/۶ ۸:۰۷ • به روز شده: : ۱۳۹۷/۵/۶ ۸:۰۹ 982 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
نیکول کارلیزهراس : هراس ثروتمندان از وقوع رویدادی آخرالزمانی
ترس از آخرالزمان خاص نخبگان مالی جهان نیست. این مسئله با سر و صدای زیاد درعناوین خبری مطرح می شود. در فیلم ها یا داستان های علمی ـ تخیلی تماشا می کنیم و می خوانیم.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۵:۳۴ 1460 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
امام صادق علیه السلام فرمودند: هر کس دینی داشته باشد بدون آنکه آن را از دانشمند راستگویی شنیده باشد خداوند او را مبتلا به سرگردانی و حیرانی می کند تا به رنج و سختی بیفتد.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۵:۳۳ 1226 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
آنچه از تاریخ امت ها استفاده می شود این است که مساله عقیده به ظهور یک رهبر مقتدر الهی و آمدن مصلحی در آخرالزمان به نام منجی موعود جهانی در اعماق دل ملت ها و پیروان همه ادیان الهی و تمام اقوام و ملل جهان جای دارد.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۵:۳۲ 1380 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
غیبت و انتظار فرج از آموزه های رئیس مذهب امامیه است که به انضمام طولانی شدن غیبت امام زمان(عج) برانگیزاننده پاره ای از شبهات در اندیشه سیاسی امامیه شده است.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۵/۳/۶ ۱۱:۲۸ 786 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
اختصاص جوایز بسیار بزرگ در سینمای جهان به فیلم هایی مانند نوح و ناین نشان می دهد که موضوع آخرالزمان در صدر موضوعات و سوژه های سینمای امروز جهان است.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۵/۳/۶ ۱۱:۲۶ 861 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
امام صادق(ع) در روایتی ضمن ترسیم وضعیت اسفناک جهان قبل از ظهور، چالش های اخلاقی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دنیا را برمی شمارند. در پیشگویی غیبی ایشان به موارد شگفت آوری اشاره شده است.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۵/۳/۶ ۱۱:۲۵ 647 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
همان قدر که در مسائل هسته ای دانشمندان ما تلاش جهادی دارند و برای کشور و نظام ما این موضوع اهمیت دارد به همان اندازه هم باید در این عرصه به شکل جدی کار کرد. تا بتوان گامی در جهت زمینه سازی ظهور برداشت.
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۳:۵۵ 645 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
آفرینش ابلیسابلیس، آفریده شده از آتش و از مخلوقات جنّی خداوند است. نام او در ابتدا «عزازیل» به معنای عزیز خداوند بود؛ ولی بعد از آنکه از سجده بر حضرت آدم (علی نبینا و آله وعلیه السلام) سر باز زد و توبه نکرد، او را «ابلیس» به معنای مأیوس شده از رحمت خداوند خواندند. (1)در قرآن کریم درباره ی «جنّ» بودن ابلیس می خوانیم: «و یاد کن هنگامی که به فرشتگان گفتیم، آدم را سجده کنید. پس همه، جز ابلیس سجده کردند که از گروه جنیان بود و از فرمان پروردگارش سرپیچید.» (2) عبادت ابلیسابلیس به سبب زیادی عباداتش، به ...
بدون نظر
نویسنده: : monjitvtech تاریخ انتشار: : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۷:۰۵ 617 مرتبه خوانده شده • منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
جوانان امروز با توجه به افزایش هجمه های آخرالزمانی و نیاز جامعه به الگوپذیری از اهل بیت(ع) در مقابله با این فتنه ها، بیش از همه نیازمند افزایش حس مسئولیت پذیری هستند.
بدون نظر