پخش زنده
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ورود
  • ثبت نام
  • ارسال ویدیو

بیانیه اتحادیه به مناسبت شهادت مدیر شبکه المسار عراق

نویسنده: : monjitvtechتاریخ انتشار: : ۱۳۹۰/۱/۲۳ ۱۰:۰۷1113 مرتبه خوانده شده منتشر شده در شاخه: اخبار مهدویت
طه صانت جعفر العلوی مدیر شبکه المسار، صبح روز جمعه در پی تیراندازی عناصر تروریستی به سوی خودروی حامل وی در منطقه عویریج، در نزدیکی شهرک الدورة در جنوب بغداد به شهادت رسید. به این مناسبت اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی بیانیه ای را صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است...
بسم الله الرحمن الرحیم

مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّـهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (الأحزاب، 23)

با تأسف و تأثر بسیار، اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی خبر شهادت آقای طه صانت جعفر العلوی مدیر شبکه ماهواره‌ای المسار را به دست عناصر تروریست و مزدوران اشغالگران عراق دریافت کرد.

این جنایت هولناک نشانگر اهمیت نقش رسانه های متعهد در دفاع از مسایل امت اسلامی و مستضعفان جهان و مقاومت علیه توطئه های اشغالگران و گروه های تروریستی و تلاش های جاری برای ایجاد تفرقه و شکاف و سر دادن نعره‌های فرقه گرایی و اختلاف افکنی است.

این جنایت رسوا کننده اقدامات دشمنان حق، آزادی، وحدت و مقاومت و تلاش آنها برای ترور سخن حق و نابودی تریبون‌های آزاد است. اما به رغم همه این تلاش های مذبوحانه، حقیقت «کلمة الله هی العلیا» همچنان خواهد درخشید.

اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی و دبیرکل آن، همه ارکان و مؤسسات وابسته، کارکنان و شبکه ها و مؤسسات عضو، یاد اولین شهید اتحادیه را گرامی داشته، ضمن تسلیت به خانواده آن شهید سعید و همکارانش در شبکه ماهواره‌ای المسار، از خدای منان می خواهند که شهید بیان و رسانه را در کنف رحمت واسعه خود قرار دهد و او را در بهشت برین جایگاهی شایسته بخشد و او را مشعلی فرا راه همه تلاشگران شریف عرصه رسانه برای ادامه راه، تا تحقق عزت، وحدت و آزادی سرزمین، انسان ها و مقدسات از سلطه کفار و افراطیون تکفیری و دشمنان امت قرار دهد. و او شنوا و اجابت کننده است.دبیرخانه اتحادیه
چاپ صفحه